Zmaga za žensko in poraz za moško ekipo

13.10.2018

Zmaga za žensko in poraz za moško ekipo

13.10.2018

V soboto sta se naši ekipi odpravili na gostovanje v vzhodni del Slovenije in sicer v Puconce, malo mestece sredi panonske nižine.

Dekleta so odigrale vlogo favoritinj in prepričljivo zmagale dvoboj s 5/1. Po dve zmagi sta prispevali Paulin Lea in Čokelj Urška, eno pa Jana Ludvik. Dekleta tako ostajajo neporažena.

Moška ekipa je imela v ekipi NTK Kema težje nasprotnike. Več letni državni prvaki so bili favoriti, vendar bi naša ekipa lahko presenetila. Prvo tekmo dneva je odigral Matija Novel, ki je v odločilnem petem nizu priboril prvo točko ekipi NTK Arrigonija. Žal pa tokrat ni šlo našemu najboljšemu igralcu Eriku Paulinu, ki je moral prvič po dolgem času, tekmecem prepustiti 3 zmage. Točko za NTK Arrigoni je prispeval še Taj Lavrič proti vedno neugodnemu Luki Norčiču. Tekma se je končala v korist domače ekipe in sicer z rezultatom 5/2.