Lea Paulin mladinska državna prvakinja

15.4.2018

15.4.2018

V soboto in nedeljo se je v Izoli odvijalo 27. državno prvenstvo za mladince in mladinke. Namiznotenisači so se borili za kar 5 državnih naslovov. Mladinci in mladinke NTK Arrigoni so se odlično odrezali, saj je Lea Paulin z le 16imi leti postala državna prvakinja, Matija Novel pa podprvak v posamični kategoriji.

Bero pokalov je Lea dodala še z drugim mestom v dvojicah in tretjim mestom v mešanih dvojicah skupaj z Matijo. Matija je v dvojicah združil moči s klubskim soigralcem Martinom Kocjančičem, s katerim sta osvojila tretje mesto. Lea je izvrstno odigrala celoten turnir in v finalu premagala leto starejšo Katarino Stražar z rezultatom 4/2. Matiji je v finalu žal zmanjkalo zbranosti ob zaključku setov in je dvoboj izgubil s 4/1.